poniedziałek, 12 listopada 2012

Proszę o pomoc!!!

Witam!

Mam gorącą prośbę!!! Czy ktoś może mi pomóc w wycenie bombek?
 Patrzyłam na różnych stronach, ceny są tak RÓŻNE. :) 
Co brać pod uwagę? Koszt materiału? Czas wytworzenia? Tylko ile? 
PROSZĘ!!! POMÓŻCIE!!! Z góry dziękuję!!! :)))
Pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuję za wszystkie komentarze!!!
Pa pa!!!7 komentarzy:

 1. Bombki są prześliczne. Nie robiłam takich, ale jak ze wszystkim, w cenie zwróciłabym uwagę na koszt materiałów + kilka groszy za robociznę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Materiały musisz wziąć pod uwagę, bo przecież możesz mieć drogi styropian, wstążkę itd. Ja takie bombki robię, mam produkty w cenach (no nazwijmy je) hurtowych. Nie możesz zaniżyć ceny - dlaczego masz się nie cenić? Rękodzieło jest zawsze drogie, bo płaci się za know how. Napisz do mnie na maila a tam porównamy konkretne ceny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam zawsze problem na wycene moich prac, niestety to jest bardzo trudne ;( Musisz indywidualnie pomyśleć ile pracy w to włożyłaś, no i oczywiście materiały. Ipamiętaj, ze to jest rękodzieło, sama to zrobiłaś, a to się powinno cenić...

  OdpowiedzUsuń
 4. napisałam na fb, a bombeczki karczochy ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bombki super :) gdzieś, kiedyś czytałam, że materiały powinno się dawać w gratisie, a cenę wyznaczyć za poświęcony czas, energię i umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To masz trudny orzech do zgryzienia, ale bombki są cudne! Kiedyś podglądalam jak to się robi i mnie przeraziła ta technika! Jesteś niesamowita, te Twoje origami, wiklina papierowa, kwiaty - coraz bardziej Cię podziwiam, aż się boje, czym mnie jeszcze zaskoczysz!!! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zależy gdzie sprzedajesz...Jeśli na allegro to poszukaj podobnych, ustaw od najtańszych i zobacz czy są zbliżone do Twoich. Jeśli tak to daj kilka groszy taniej, żeby po wpisaniu Twoje było zawsze pierwsze. Wtedy jest większa szansa na sprzedaż :) Śliczne są te bombki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...