środa, 18 listopada 2015

Moi Kochani !Witam Was po tak długiej przerwie. 

Nie było mnie z Wami ale na swoje usprawiedliwienie mam to że nie próżnowałam :) Remont w domu, obowiązki gospodyni domowej kilka wyjazdów no i to co kocham najbardziej :) Moje prace. Pozwólcie że pokażę Wam moje nowości :)
Na początku  poduszki-motylki :)

Podusia swoim kształtem przypomina motylka, jest tak wyprofilowana, żeby główka dziecka odpoczywała w każdej sytuacji, np. w wózku, autobusie czy samochodzie. Sama mam ochotę się do niej przytulić :)

Kolejną rzeczą są poduszki-chmurki:)
Nie wiem jak Wy ale jesień za moimi oknami nie wprowadza mnie w dobry nastrój...:(
Na szczęście jest na to rozwiązanie :) :) Choć na zewnątrz chmury ponure w moim domu radosne chmurki, które od razu poprawiają samopoczucie :)
I u Was Kochani może zagościć radosna, mięciutka i milutka podusia chmurka która sprawi, że dzień będzie radosny :) a wieczorkiem... utuli do snu :):)


Czy macie w swoim domu księcia lub księżniczkę :) Ja mam śliczną księżniczkę i dwóch a nawet trzech 
księciuniów ;) Jeśli macie taki skarb w domku to podusie - korony są dla niego idealnym prezentem :) Taka podusia to świetna przytulanka a i wspaniale ozdobi pokój waszego księcia lub księżniczki ;)

To jeszcze nie koniec:) Mówiłam że nie próżnowałam :):)

Czy w pokoju waszego skarba jest porządek? ;) Może nie jest to magiczny kosz ale jest nadzieja że zachęci do sprzątania :) Jest to miękki i dość pojemny kosz na zabawki. Nawet jeśli wasza pociecha nie zabierze się zaraz do sprzątania to zapewniam że dla Was chowanie zabawek do takiego kosza stanie się przyjemnością :) 


Ma on wymiar nie tylko praktyczny :) To również element dekoracji, od razu pokój Dziecka wygląda inaczej – nawet na tle rozwalonych zabawek ;)


C D N ...1 komentarz:

  1. Piekne szyjatka :))) Ale i Cuuudne pociechy masz w domu :))) Pozdrawiam Cie Serdecznie :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...