środa, 17 lipca 2013

Konkurs "Coś za coś"

Moi drodzy!!! :)

 Zapraszam Was do udziału we wspaniałej inicjatywie jaką zaproponowała Iga , 
 mama malutkiego Szymonka, którego losy śledziła cała Polska. 

Zacytuję Igę:):

"Z nowym dniem przyszły nowe siły i nowe pomysły. Doszłam do wniosku, że trzeba energię mądrze spożytkować, do czego namawiam i Was. W mojej głowie powstał regulamin konkursu „Coś za coś” – szyjemy maskotki dla chorych dzieci. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i wykonaniu maskotki do ćwiczeń z Integracji Sensorycznej. Dla przypomnienia dodam, że zabawka taka musi zostać bardzo solidnie wykonana (najlepiej podwójny szew) z tkanin o różnej fakturze, w rozmaitych deseniach i kolorach (pobudzających wzrok). Maskotka powinna mieć różne chwytki i kształtki, w zakamarkach należy umieścić fasolę lub groch, by stymulować zmysł dotyku, czy elementy dźwięczące (ćwiczące słuch).

Proponuję wielkość zbliżoną do poduszki tzw. Jaśka. Należy wykonać szkic pluszaka (choćby odręczny) napisać instrukcję wykonania zabawki (najlepiej z szablonami do wykrojów) i przystąpić do szycia. Projekt i zdjęcie wykonanej zabawki należy przesłać na mój adres mailowy igagie@onet.eu do ostatniego dnia sierpnia 2013 roku. Zabawki natomiast należy wysłać bezpośrednio do Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci (adres w górnym lewym rogu bloga) z dopiskiem „Kurlandia konkurs”. Coś za coś…Wasza praca i serce, w zamian za radość  niepełnosprawnych dzieci.

Dodatkowo jedną pracę wyróżnię Karciarką wraz z dwiema taliami kart. Wykonam ją na zamówienie  techniką decoupage np. ze zdjęcia z Waszego rodzinnego albumu. Napływające projekty zabawek będę na bieżąco publikować na blogu, żeby każdy mógł wykonać maskotkę dla swoich pociech we własnych domach.  Zachęcam jednak do wspomagania Wrocławskiego Hospicjum, które wspiera dzieci bardzo ciężko doświadczone przez los, które nie rokują poprawy, nie mają najmniejszych nawet szans na wyzdrowienie. Czy w zapracowanym świecie, gdzie każdy żyje w pośpiechu, taki konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem? Chętnie się o tym przekonam…

PS. Właśnie do akcji dołączyła Ania Krućko, znana w całej Polsce z przepięknych wyrobów rękodzielniczych. Między innymi wiklinowych wózeczków. Ufunduje dodatkową nagrodę dla uczestników konkursu. Szczegóły już niedługo w kolejnych postach."

***

!!!REGULAMIN KONKURSU!!!

 „Coś za coś” – szyjemy maskotki dla chorych dzieci.
§ 1
Organizatorem konkursu pt. „Coś za coś” jest Ilona ‚Iga’ Głodzik www.kurlandia.blog.onet.pl
§ 2
Celem konkursu jest pomoc dzieciom z Fundacji Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci, a także pobudzenie wyobraźni plastycznej, kreatywności czytelników bloga i umożliwienie prezentacji uzdolnień na szerokim forum.
§ 3
Idea konkursu. „Coś  za coś” oznacza włożone serce i wysiłek osób biorących udział w konkursie w zamian za uśmiech podopiecznego hospicjum. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda rzeczowa dla zwycięzcy za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie.
§4
Konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu maskotki do ćwiczeń z integracji sensorycznej. Wielkość zabawki zbliżona do poduszki typu Jaś. Zabawka winna zawierać elementy stymulujące zmysł wzroku, dotyku i słuchu.
§5
Projekt wraz z opisem i wykrojami oraz zdjęciem gotowej zabawki należy przesłać wraz z danymi osobowymi na adres mailowy: igagie@onet.eu
Gotową zabawkę należy przesłać na adres Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci ul. Wiśniowa 36, 53-137 Wrocław, z dopiskiem „Konkurs Kurlandia”.
§6
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Zachęcamy dzieci do tworzenia projektu zabawki, co będzie dodatkowym atutem podczas wyłonienia zwycięzcy.
§7
Uczestnik konkursu może wykonać dowolną ilość projektów i uszytych z nich maskotek.
§ 8
Nagrodą dla zwycięzcy, jest pudełko Karciarka wraz z dwiema taliami kart, wykonane na specjalne zamówienie zwycięzcy. Pudełko wykonane zostanie z drewna sosnowego, ozdobione techniką decoupage przez Ilonę ‚Igę” Głodzik – właścicielkę blogu www.kurlandia.blog.onet.pl
§9
Dane osobowe uczestników będą wykorzystywane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody.
§10
Warunkiem udziału w Konkursie jest załączenie w mailu oświadczenia autora o wyrażeniu zgody na udostępnieniu pracy konkursowej (prokektu, opisu, wykrojów i zdjęcia pracy) na stronie www.kurlandia.blog.onet.pl
§11
Konkurs trwa do końca sierpnia 2013 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony 1 września, wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.kurlandia.blog.onet.pl

Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...