poniedziałek, 30 listopada 2015

Moi Kochani!Za oknem deszczowo, aż ciężko uwierzyć że to już prawie grudzień. :( 
No w każdym razie pogodzie do zimowych klimatów wiele brakuje. Mam propozycję! :) 
Jeśli chcecie poczuć zimowy klimacik w waszych domkach to bałwanek stanie na wysokości zadania! :D
wtorek, 24 listopada 2015

Czujecie święta? ;)


No wiem... buro i ponuro... żeby choć troszkę śniegu popadało... ale to nic. :)
 Proponuję wam poduszki z akcentem nastroju świątecznego. :) 
Już sama nie wiem :) przytulać się czy napawać się widokiem oznak zbliżających się świąt ;)
czwartek, 19 listopada 2015

c. d. zaległych prac...


 Kolejną pracą są girlandy :)


Czy wasza pociecha ma w najbliższym czasie urodziny :)? Jeśli tak to girlanda jest najlepszym elementem dekoracyjnym pomieszczenia w którym odbędzie się uroczystość :)
Jeśli nie... nic nie tracicie :) Girlanda doskonale sprawdzi się w roli dekoracji ściennej, okiennej, idealnie prezentuje się w roli dekoracyjnej podczas sesji zdjęciowej lub przyjęcia ;)
Co za pogoda ....:( u Was też tak ponuro? Jak to dobrze że mam swoje podusie :) Nic tylko napalić w kominku i utulić poduszeczkę :) 

Do zobaczenia!
Pa pa! :)


środa, 18 listopada 2015

Moi Kochani !Witam Was po tak długiej przerwie. 

Nie było mnie z Wami ale na swoje usprawiedliwienie mam to że nie próżnowałam :) Remont w domu, obowiązki gospodyni domowej kilka wyjazdów no i to co kocham najbardziej :) Moje prace. Pozwólcie że pokażę Wam moje nowości :)
Na początku  poduszki-motylki :)

Podusia swoim kształtem przypomina motylka, jest tak wyprofilowana, żeby główka dziecka odpoczywała w każdej sytuacji, np. w wózku, autobusie czy samochodzie. Sama mam ochotę się do niej przytulić :)

Kolejną rzeczą są poduszki-chmurki:)
Nie wiem jak Wy ale jesień za moimi oknami nie wprowadza mnie w dobry nastrój...:(
Na szczęście jest na to rozwiązanie :) :) Choć na zewnątrz chmury ponure w moim domu radosne chmurki, które od razu poprawiają samopoczucie :)
I u Was Kochani może zagościć radosna, mięciutka i milutka podusia chmurka która sprawi, że dzień będzie radosny :) a wieczorkiem... utuli do snu :):)


Czy macie w swoim domu księcia lub księżniczkę :) Ja mam śliczną księżniczkę i dwóch a nawet trzech 
księciuniów ;) Jeśli macie taki skarb w domku to podusie - korony są dla niego idealnym prezentem :) Taka podusia to świetna przytulanka a i wspaniale ozdobi pokój waszego księcia lub księżniczki ;)

To jeszcze nie koniec:) Mówiłam że nie próżnowałam :):)

Czy w pokoju waszego skarba jest porządek? ;) Może nie jest to magiczny kosz ale jest nadzieja że zachęci do sprzątania :) Jest to miękki i dość pojemny kosz na zabawki. Nawet jeśli wasza pociecha nie zabierze się zaraz do sprzątania to zapewniam że dla Was chowanie zabawek do takiego kosza stanie się przyjemnością :) 


Ma on wymiar nie tylko praktyczny :) To również element dekoracji, od razu pokój Dziecka wygląda inaczej – nawet na tle rozwalonych zabawek ;)


C D N ...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...